Перша пральня-кав'ярня Булька

Перший в Україні заклад з об'єднаним форматом - соціальна пральня, яка надає безкоштовні послуги для ВПО, кав'ярня з дитячою ігровою зоною та простір для розвитку дітей і дорослих.

Наші заходи

 • Illustration

  Понеділок з психологом

  щотижневі зустрічі з психологом Наталею Боднар, під час яких обговорюємо актуальні питання нашого психологічного здоров'я: як щукати в собі ресурси, як знайти своє "місце сили", як розібратись у своїх соціальних ролях та багато іншого.

 • Корисні зустрічі зі спікерами

  зустрічі зі спікерами з різних міст України. Бізнес, здоров'я, самоосвіта та інші теми. Анонси зустрічей щотижня на наших сторінках у соціальних мережах.

  Illustration
 • Illustration

  Moms Club

  П'ятничні ранкові посиденьки з психологинею.
  Запрошуємо мам з дітками 2-4 р. на зустріч з психологинею, де ви можете задати свої питання щодо розвитку вашої дитини та разом з дітлахами весело і корисно провести час.

  П'ятниця о 11.00, тривалість 1 год.
  Кількість учасників 7 мам і 7 діток.

  * проект розрахований на внутрішньо переміщених осіб з дітьми 2-4 років.

Дитячі дні народження

ми залюбки допоможемо організувати та провести чудовий День народження для ваших малюків. Смачні страви від закладів-партнерів, власна випічка та солодощі, розваги від аніматорів зроблять ваше свято справді сімейним!

Наш простір

Illustration

Кав'ярня

Illustration

Тераса

Illustration

Пральня

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

ХТО МИ?

Перша пральня-кав'ярня Булька - соціальний проект Благодійного Фонду "Карітас-Caritas" Мукачівської греко-католицької єпархії.
Для забезпечення чистоти одягу тих, хто вимушено переїхав до Ужгорода, ми відійшли від традиційного формату пральні самообслуговування. Здати речі для прання можна, як удома - попередньо посортувавши за кольором чи типом тканини. Наші працівниці завжди при цьому готові допомогти порадою та своїми вміннями.
Прання у Першій пральні-кав'ярні Булька - це безпечно, швидко та доступно.
Зачекати своє замовлення можна, насолодившись запашною кавою, холодними лимонадами та свіжою випічкою у нашій кав'ярні. І пам'ятайте: кожна випита чашка кави допомагає нам випрати принаймні одну річ для відвідувачів пральні!

Illustration

НАШІ ПОСЛУГИ

time, pending, technology, network, cloud, internet, computing, computer, server, storage

ПРАННЯ

Включає прання речей професійними засобами у сучасному обладнанні

drying, shirt, clothes, laundry, waterCreated with Sketch.

СУШІННЯ

якщо у вас немає змоги досушувати речі після прання, ми висушимо їх для вас (однак доведеться ще трішки зачекати)

ДУШЕВНИЙ СЕРВІС

ми не пральня самообслуговування, тож тут вас зустрінуть привітні щирі люди, які люблять свою справу та завжди готові прийти на допомогу

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

НАША РОБОТА У ЦИФРАХ

ми щасливі, що вже змогли допомогти багатьом українцям з різних куточків України

7 993

відвідувачів пральні


32 871,94

кілограм випраних речей, рушників та одягу


56

українських міст і сіл


6

великих закладів та притулків для ВПО