«Caritas Sсhool»

Дитяча додаткова освіта від Caritas Ужгород

ПРО ШКОЛУ ДОДАТКОВОЇ ОСВІТИ CARITAS SCHOOL


Школа «Caritas Sсhool» від Карітас - місце розвитку активних дітей та підлітків!

Illustration

Ми робимо фокус на знаннях, які знадобляться в реальному житті.

Індивідуальний підхід та нові можливості для кожного!

Для кого школа:

для учнів двох вікових категорій:- 10-11 років- 12-15 років

Графік роботи школи:

з понеділка по п’ятницюз 14:30 до 19:00 год.

Принципи навчання:

• демократична культура навчання та нове бачення освіти• індивідуальний підхід та різні за складністю програми, проектний метод освіти, інтегровані заняття та іноземна на всіх рівнях• навчання під керівництвом тьютора, а не строгого вчителя• цікаве дозвілля в колі однолітків (майстер-класи, лідерські клуби, прокачка м’яких навичок, перегляди та обговорення цікавих фільмів)• всебічний розвиток особистості• екскурсії

ПЕРЕВАГИ НАВЧАННЯ

Інтегрованенавчання

Емоційний інтелект

Розвиток гнучких навичок

Розвиток критичного мислення

Інноваційністьнавчання

Робота у команді

Наша команда

Illustration

Марія Симкович

співзасновниця та керівниця "Caritas School",вчителька української мови і літератури

● експертка інституційного аудиту закладів загальної середньої освіти, ● тренерка з розвитку м’яких навичок,● координаторка Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини «Docudays ua» на Закарпатті,● засновниця учнівського самоврядування міста Ужгорода «КОРЗО», ● координаторка проєкту з медіаграмотності та медіаосвіти в Ужгороді «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність», ● 2013-2023 - методист центру з питань методичного забезпечення діяльності закладів освіти управління освіти Ужгородської міської ради, ● володарка почесної відзнаки міського голови.

moc.liamg%40htivokmis

Illustration

Тетяна Когутич

вчителька англійської мови

● вчителька англійської мови та літератури, ● перекладачка,● асистентка міжнародних спостерігачів Mіжнародної Місії спостереження за виборами «ENEMO», ● 2010-2013 рр. тренерка проекту Європейського Союзу «Європейська школа обміну» у рамках програми ЕNPI «Україна – Словаччина – Угорщина – Румунія 2010 – 2013», ● співзасновниця громадської організації «Освітній центр «Інсайдер».

 

Illustration

Александра Замлинська

вчителька польської мови і літератури 

вчителька Ужгородської суботньо-недільної школи імені Й. Тішнера, 1999-2023 рр. , викладачка Славістичного університету, проектна менеджерка.
Освіта та досвід викладання у Польщі.Участь у грантових проектах. Усі учні Александри - успішні випускники найкращих університетів.
Основні цілі навчання:- мотивувати вивчати польську- збільшити словниковий запас- розвиток зв'язаного мовлення (діалог, монолог)- досвід роботи в парах, групах та індивідуально- досвід виступів, захист своїх робіт.

 

Illustration

Людмила Кошук

   вчителька математики

репетиторка з математики, офіс-менеджер ІТ компанії, спеціалістка з фінансової грамотності.
Закінчила зі срібною медаллю школу та з червоним дипломом економічний факультет, спеціальність "Фінанси, банківська справа та страхування". Є репетитором математики з досвідом роботи 3 роки.
Ціль уроків
Математика:
- розвиток логічного та критичного мислення, аналізу- покращення рівня знань математики.
Фінансова грамотність:
вивчення основ економіки та фінансів для грамотного управління власними ресурсами, розумного користування банківськими послугами, планування бюджету, грамотного управління витратами, розвитку підприємницьких здібностей тощо

 

Illustration

Вікторія Горінецька

керівниця краєзнавчого напрямку

спеціалістка з музейної справи, екскурсовод.
 - нагрудний знак "За розвиток Закарпаття та музейної справи" від Обласної державної адміністрації та обласної ради - сертифікати участі у тренінгах та проходження навчання у Словаччині та Угорщині на тему "Заходи для покращення психічного здоров'я дітей та дорослих під впливом воєнної травми "- сертифікат онлайн участі у річному тренінгу із професором Англії на тему "KOBS програма занять для підвищення емоційного інтелекту та психічного здоров'я молоді"
Мета і цілі краєзнавчого гуртка:- вивчення краю в якому проживаємо, виховання любові до рідної природи, до всього того середовища, з яким пов’язані формування і розвиток дитини.- проведення навчальних екскурсій, туристичних прогулянок, подорожей, вивчення народних традицій, проведення пішохідних експедицій відповідної тематики. 
Краєзнавство всебічно розвиває учнів, прищеплює їм уміння дивитись на світ очима дослідника. В процесі краєзнавчих спостережень відбувається активне засвоєння учнями навчального матеріалу і набуття навичок, необхідних у житті.

 

Галерея

ПОШИРЕНІ ПИТАННЯ


  • Як записатися до «Caritas School» від Caritas Ужгород?

    Для запису перейдіть за прямим посиланням: ОНЛАЙН ЗАПИС

  • Скільки років має бути дитині, щоб потрапити до «Caritas School»?

    заняття розраховані на учнів двох вікових категорій:- 10-11 років- 12-15 років

  • Чи потрібен оригінал свідоцтва про народження дитини, довідки ВПО?

    При вступі до школи необхідно подати:свідоцтво про народження / ID-картка;посвідчення, яке підтверджує соціальний статус (ВПО, інвалідність, багатодітна сім'я тощо).Достатньо буде копій документів.

  • Який пріоритет на зарахування?

    Першочергово - внутрішньо переміщені діти та діти з сімей, які мають право на пільги.

  • Якщо ми не маємо довідки ВПО, чи зможемо потрапити на навчання?

    Так, мешканці міста так само можуть бронювати місця до школи.