Карітас провів в Ужгороді фестиваль для літніх людей

Карітас провів в Ужгороді фестиваль для літніх людей "Золото літ"

Фестиваль для людей похилого віку "Золото літ" ушосте провели в Ужгороді 4 жовтня. Організував захід на площі перед обласним муздрамтеатром Благодійний фонд "Карітас" Мукачівської греко-католицької єпархії.

Цьогоріч у програмі традиційно були виступи музикантів та вихованців мистецьких закладів міста, лотерея, майстер-класи, а також манікюр та макіяж.

Прийшла сюди Олена Гудак, якій наші волонтери зробили манікюр.

"Я прийшла співати, бо нам казали, що ми, можливо, будемо співати всі, хто в хорі, а також хотіла зустрітися з подругами. Усі ми зустрілися, посиділи, поговорили. Потім почули, що тут роблять манікюр. Я підійшла, і мені Оля (волонтерка — ред.) каже: "Сідайте, будь ласка!". Я сіла і ось у мене тепер будуть такі гарні пальчики, давно таких гарних не мала", — каже жінка.

Уперше з подругами на фестиваль прийшла й ужгородка Марія Станич:

"Я всіх зібрала. Кажу: "Дівчата, підімо, побачимо, чим живе місто, як люди живуть". Жодного разу не приходила, але стало цікаво. Ми були на літургії в резиденції й там зробили оголошення. Мені стало цікаво, що можуть зробити для людей похилого віку, бо так здається, що ми вже й не потрібні нікому, тому просто стало цікаво".

Цьогорічний фестиваль "Золото літ" проводять ушосте.

Фестиваль покликаний дати людям похилого віку трішки світла в цей дощовий день, наділити їх надією, показати нашу любов, показати те, що ми не забуваємо про них, що ми пам'ятаємо їхню працю, їхні здобутки, їхню прихильність до інших. Ось так щороку ми збираємося, пригощаємо кавою, проводимо багато заходів для людей похилого віку та багато спілкуємось. Участь безкоштовна, ми всіх раді бачити, всіх вітаємо і пригощаємо.

Відео: М-Студіо